NL EN


Archief Prijsvragen
  • 25.04.2017

  • 30.01.2017

  • 16.09.2015

  • 09.06.2015
    Karspelhof fase 2B Amsterdam (winnaar)

  • 29.05.2015
    Marktcentrum Harelbeke (B) (laureaat)

  • 23.03.2015
    Stadsgebouw Oude Dokken Gent (B)

  • 02.03.2015
    Elsene Brussel (B)

  • 13.10.2014
    Willemspoort Den Bosch (winnaar)

  • 03.07.2014
    Scheldestraat Den Helder (winnaar)

  • 26.05.2014
    Hollandpark Diemen (winnaar)

  • 09.05.2014
    Houthaven Kopblok Amsterdam (winnaar)

  • 30.08.2013
    Louise Marie Antwerpen (B)

  • 26.02.2013
    Regatta Antwerpen (B) (laureaat)

  • 28.01.2013
    Kindercluster De Oase Utrecht (winnaar)

  • 15.11.2012
    Wijnhavenkwartier Den Haag (winnaar)

  • 22.08.2012
    VBS De Vlinder Baarle-Hertog (B) (laureaat)

  • 22.08.2012
    GVBS De Wijngaard Veerle (B) (laureaat)

  • 22.08.2012
    GVKS/GVLS Virgo Maria Merksem (B) (laureaat)

  • 11.06.2012
    HBOV Sint-Michiels (B) (laureaat)

  • 11.06.2012
    VTI Roeselare (B) (laureaat)

  • 03.11.2011
    RAP gebouw Gezondheidspark Dordrecht (winnaar)

  • 14.04.2011
    Lammenschanspark Leiden

  • 19.01.2011
    Kanaleneiland Noord-Noordkwadrant Utrecht (winnaar)

  • 29.11.2010
    MFSA Mottorstraat Rotterdam (winnaar)

  • 27.10.2010
    Bruggen Tuindorp Rotterdam (winnaar)

  • 25.02.2010
    Herinneringspark 2014-2018 (B) (laureaat)

  • 17.11.2009
    BSBO Groenlaar Niel (B) (laureaat)

  • 07.04.2009
    Brede Amstelmeerschool Amsterdam (winnaar)

  • 16.03.2009
    Richterslaan Nieuwegein (winnaar)

  • 11.12.2008
    Orthen Links ’s Hertogenbosch (winnaar)

  • 11.07.2008
    Willem Ruyslaan Rotterdam (winnaar)

  • 17.06.2008
    Pendrecht Rotterdam (winnaar)

  • 20.05.2008
    Zuiderspoor Parkstad Rotterdam (winnaar)

  • 16.04.2008
    Bospolder Tussendijken Rotterdam (winnaar)

  • 12.03.2008
    Centrum Leidsche Rijn (winnaar)

  • 27.10.2006
    Bibliotheek Asplund Stockholm Zweden

  • 01.05.2006
    Waterfront Harderwijk

  • 26.09.2005
    Escamp Carré Escamplaan Den Haag (winnaar)

  • 20.01.2005
    De Tuinen Bleiswijk

  • 01.05.2004
    Cort Heyligerskazerne Bergen op Zoom (winnaar)

  • 29.10.2003
    Sporthal Ypenburg Den Haag (winnaar)

  • 25.10.2003
    Concertzaal Stavanger Noorwegen

  • 22.04.2003
    Woontoren Morgenstond Den Haag

  • 27.09.2002
    Laan van de Mensenrechten Den Haag

  • 11.06.2001
    's-Gravenhout Nootdorp

  • 09.11.2000
    Sancta Maria Noordwijk

  • 01.10.1999
    Nieuw Centraal Den Haag

  • 11.06.1999
    Vinkensteinstraat Den Haag

  • 25.05.1998
    Buitenplaats Ypenburg 'De Venen' Deelplan18

  • 25.02.1998
    Buitenplaats Ypenburg'Singels' Deelplan5 (winnaar)

  • 20.09.1997
    Museum Senegal, Memorial de Gorée & Museum voor de Slavernij

  • 14.03.1997
    Vliegerheem Den Haag (winnaar)

  • 01.11.1993
    Zeeburgereiland Amsterdam

  • 20.08.1992
    Banne-Oost Amsterdam

  • 15.10.1991
    Java-eiland Amsterdam

  • 23.08.1991
    Park Vossendijk Hoogvliet Rotterdam

  • 18.05.1991
    Museum of Scotland Edinburgh (UK)

  • 02.08.1989
    Follies voor de Floriade, Biënnale Jonge Nederlandse Architecten

  • 15.05.1987
    Boschdijk Eindhoven (winnaar)

  • 13.12.1985
    Hinthamerstraat Den Bosch (winnaar)